King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

aktualnosci real menHej  NOWE grupy West Coast Swing dla POCZĄTKUJĄCYCH !! 

Dlaczego WEST COAST SWING ? 
Dlatego, że to najbardziej otwarty, najbardziej spontaniczny, cały czas żywy i rozwijający się taniec na każdą imprezę, do każdej muzyki, dla każdego i w każdym wieku !!

Dlaczego "REAL MEN DANCE"?

Bo prawdziwy mężczyzna jest zdecydowany w działaniu, ale równocześnie delikatny. Potrafi opiekować się swoją partnerką, w tym samym czasie dając jej dużo swobody. Proponuje rozwiązania, ale chętnie też godzi się na propozycje drugiej osoby i nie forsuje swoich pomysłów na siłę  A do tego wszystkiego - ma poczucie rytmu! 

Jeśli myślicie, że taki idealny partner nie istnieje, to WEST COAST SWING wyprowadzi Was z błędu  Ten taniec potrafi sprawić, że nawet panowie, którzy zawsze bronili się przed tańcem tłumacząc, że "oni się do tego nie nadają", zaczynają słyszeć rytm, uczą się prowadzić partnerkę, a po jakimś czasie sami dochodzą do wniosku, że taniec to naprawdę przyjemność.

A co robią prawdziwe kobiety?  Cieszą się swobodą na parkiecie, szaleją jeśli chcą, improwizują jeśli mają ochotę, delektują prowadzeniem partnera i cieszą się chwilą, bo na tym właśnie polega ten taniec.

Pozdrawiamy serdecznie

Marcin i Kasia Skalscy

P.S. Co w nowym sezonie oprócz WESTA?
Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy, Tango Argentyńskie, Technika Tańca, Izolacje, HipHop, Balet dla dorosłych, czyli same atrakcje w parach lub solo, powoli lub szybko, imprezowo lub trochę poważniej, do wyboru do koloru