KAJA KUDEŁKO


Instruktorzy

Taniec Towarzyski

Marcin Skalski
wielokrotny Mistrz Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim, sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Tańcem Towarzyskim zajmuje się od wielu, wielu lat (tak, wiemy, że tu powinna pojawić się konkretne liczba, ale Marcin nie pamięta jaka :)) W tym czasie uczył się u najlepszych specjalistów polskich i zagranicznych, po czym rozkręcił się tak, że sam postanowił zająć się szkoleniem par sportowych. I nikt chyba nie może zaprzeczyć, że była to właściwa decyzja :) Przez kilka lat szkolił w Sportowym Klubie Tańca STYL w Nowej Hucie, by w końcu powrócić do swojego macierzystego klubu - Studia Tańca Bawinek.
Posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Towarzystwa Tanecznego i jeśli na turnieju zobaczycie bardzo poważnego sędziego z najgroźniejszą ze wszystkich miną, to na pewno jest Marcin :)

Katarzyna Dudzic - Skalska
Żona i taneczna partnerka Marcina. Albo odwrotnie: taneczna partnerka i żona. Bo w sumie sami już nie wiedzą co było najpierw :P Jest instruktorką z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w kilku krakowskich szkołach tańca (również jako koordynator instruktorów) oraz na osobiście organizowanych kursach. Potrafi przekazać swoją wiedzę i zarazić pasją do tańca, a przy tym znana jest z ogromnej cierpliwości i bezstresowych form nauczania :) Zawsze powtarza, że każdy może się nauczyć tańczyć i tylko od czasu poświęconego na naukę zależy, kiedy ktoś poczuje się mistrzem parkietu :) Pomimo dużej ilości prowadzonych zajęć, znajduje czas na treningi i doskonalenie swojego warszatu tanecznego.

Hania Kolano
Tancerka klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej - S. Tańcem zajmuje się od kilkunastu lat. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Od kilku lat prowadzi zajęcia jako instruktor z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Znana z poczucia humoru i ciętych ripost. Jeśli słyszycie głos instruktorki znajdując się 3 przecznice od naszego studia, to znaczy, że Hania prowadzi zajęcia ;)

Tomasz Maderak - info wkrótce

Dariusz Stopka - info wkrótce

Jan Maciejczyk - info wkrótce

HIP HOP

Kaja  Kudełko - info wkrótce