King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

booster.na.strone 

Jeżeli czujecie się wewnętrznie jeszcze trochę dziećmi to mamy dla Was taneczny prezent! Właśnie pierwszego dnia czerwca organizujemy w naszej szkole warsztaty.
Jeśli natomiast czujecie się już w pełni dorośli i poważni to nie szkodzi - też możecie dołączyć. ;)
------------------------------------------------
UCZYĆ BĘDĄ:
Michal "Kudłaty" Zakrzewski:
Bodymovement, izolacje, footworki.

Kasia Maria Rosalia:
Otwarcie na muzykę i na siebie, poszerzenie horyzontów i możliwości.

Czyli na dzień dziecka - BOOSTER naszych indywidualnych możliwości które potem składają się na to co możemy przekazać drugej osobie w parze!

(dokładne opisy intruktorów znajdziecie poniżej)
------------------------------------------------
KIEDY?
1.06 - sobota
------------------------------------------------
GDZIE?
Szkoła Tańca Skalski Dance School, ul. Tatarska 5
------------------------------------------------
DLA KOGO?
Głównie dla osób tańczących West Coast Swing jako booster własnych możliwości interpretacji muzyki, ale oczywiście na warsztaty może przyjść KAŻDY zainteresowany tematyką warsztatów.
------------------------------------------------
zapisy

------------------------------------------------
HARMONOGRAM:
14:00-17:20 (20' przerwa w środku) - Kudłaty - bodymovent, footwork
17:45-19:15 - Kasia - modern jazz
------------------------------------------------
CENA:
50zł - 3h warsztatów z Kudłatym
30zł - 1,5h warsztatów z Kasią
70zł - oba powyższe - w sumie 4,5h zajęć

Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 28.05.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.

UWAGA!
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Poczekaj na maila z potwierdzeniem miejsca na warsztatach - od tego momentu wpłać pełną kwotę w ciągu 5 dni (gotówką w biurze lub na numer konta, który dostaniesz w mailu) żeby potwierdzić, że zjawisz się na warsztatach oraz tym samym zagwarantować sobie miejsce. W przypadku braku terminowej wpłaty nie gwarantujemy miejsca na warsztatach.
------------------------------------------------
INSTRUKTORZY:

Michal "Kudłaty" Zakrzewski
tancerz, instruktor tańca, choreograf, fotograf…

Miłośnik ruchu we wszelkich jego przejawach. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, ale nie dlatego, że przed czymś ucieka – po prostu – nieustannie czegoś poszukuje.
Wychowany w środowisku tańca towarzyskiego, solidny warsztat turniejowy potraktował jako punkt wyjścia…
…i tak rozpoczęła się, trwająca do dziś, wielka fascynacja światem tańca w różnych formach (taniec towarzyski, salsa, flamenco, hip hop, street dance, teatr tańca)
Portret Michała dopełniają jego różnorodne pasje: fotografia, sporty zimowe, muzyka oraz studia z dziedziny pedagogiki i latynoamerykanistki.
Wszechstronność. To właśnie dzięki niej, a właściwie poprzez nieustanne poszukiwania i rozwój, udało się Michałowi wykreować zarówno niepowtarzalny styl tańca, jak i – jedyny w swoim rodzaju – styl nauczania polegający na otwartośći na różne formy ruchu. Do tego samego zachęca swoich uczniów: do swoistej odwagi i otwartości – do poszukiwania sposobu indywidualnej ekspresji poprzez odkrywanie zarówno możliwości, jak i ograniczeń własnego ciała.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kasia Maria Rosalia

Tańczy od 10 roku życia, ukończyła instruktorskie studium tańca jazzowego pod patronatem Kieleckiego Teatru Tańca. Jako instruktor pracuje od 2008 roku ucząc młodzież, dorosłych, układając choreografie do spektakli. Od lat szkoli się na warsztatach w kraju (Kielecki Teatr Tańca, Krakowski Teatr Tańca) oraz za granicą (Tanzfabrik, Marameo Berlin, IALS Rzym).

Tańczy w głównym składzie spektaklu „Lilia”. Tworzyła openingi sceniczne do konferencji „Strefa Zero”. Współpracuje z Teatrem Sztuk, Orkiestrą Archetti, Teatrem A.

Zajęcia prowadzone są tak, by technika i twórcza wolność mogły się wzajemnie uzupełniać.

„Taniec to dla mnie przestrzeń, w której jestem najbliżej siebie. Otwiera horyzonty, scala duszę i ciało, budzi twórczość, wydobywa piękno i pozwala latać...” Kasia


W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.