King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

Wigilia 2019

Co dwie szkoły to nie jedna! :D A że west łączy ludzi, to już wiemy wszyscy i w efekcie przedstawiamy Wam oto
międzyszkolne, wigilijne i bardzo westowe warsztaty :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CO W PLANIE?
- Warsztaty na 3 poziomach zaawansowania z dwiema parami instruktorskimi (każda grupa po 1,5h z każdą parą)!
- WIGILIA Westowa! (Wigilia oczywiście otwarta dla wszystkich, a nie tylko dla osób, które będą na warsztatach :) )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
OGÓLNY PLAN DNIA:
12:00-17:00 Warsztaty
17:30- do kiedy będą chęci ;) - Wigilia
(dokładny schedule poniżej)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

KTO UCZY?
- Kasia i Marcin Skalscy
- Agnieszka Filipowicz-Koniarz i Tomek Koniarz
(opisy instruktorów jak zwykle na końcu)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DATA: 14.12.2019
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

GDZIE: Studio Tańca Skalski Dance School przy ul. Tatarskiej 5 w Krakowie
Kontakt: Tel. 507 374 555, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DLA KOGO?

Level 1 (L1) - Dla osób, które swoja przygodę z Westem zaczęły we wrześniu lub październiku 2019, znają podstawy, albo przynajmniej wiedzą, że powinni ;)

Level 2 (L3)
- Dla osób tańczących Westa od mniej więcej roku do około 3 lat.
- dla osób, które tańczą już dłużej ale nie jeżdżą na eventy międzynarodowe, i raczej ograniczają się do uczestnictwa w regularnych zajęciach na kursie.

Level 3 (L3)
- Dla osób, które tańczą dużo, często (co najmniej 2 lata) i nie mają problemów z tańczeniem do żadnego tempa muzyki,
- Dla osób podróżujących na eventy polskie i międzynarodowe,
- i oczywiście dla osób uczęszczających na zajęcia najwyższej grupy kursowej w Skalski Dance School lub U2dance.

Jak zwykle jeśli nie wiecie która grupa jest dla Was - piszcie do nas, dzwońcie, albo łapcie nas na zajęciach/praktisach/imprezach :)


I jak zawsze - zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia kogoś na inny level niż się zapisał jeśli uznamy, że więcej skorzysta na innej grupie ;)
-----------------------------------------------------------------------------

Cena:
50zł za 3h zajeć (1,5h z każdą para instruktorską)

Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 10.12.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.

WPŁATY na konto:
Nr konta dostaniecie w mailu z info, że jesteście przyjęci na warsztaty. :)
-----------------------------------------------------------------------------
ZAPISY:
Będą otwarte od 18.11.2019 od godziny 17:00
Zapisz się!


- - - - - - - - - - -
REJESTRACJA W PARZE LUB SOLO
Pierwszeństwo przyjęcia mają osoby zarejestrowane w parach. Żeby skutecznie zarejestrować się w parze obie osoby muszą wypełnić formularz rejestracyjny w jednym dniu. W innym wypadku będziecie traktowani jak soliści.
Solistka lub Solista będzie na liście w momencie sparowania z inna osoba solo z datą zapisu tej drugiej osoby.
Oczywiście jak zwykle przyjmiemy też 10% więcej solistów lub solistek.
- - - - - - - - - - -
UWAGA!
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, nie wpłat.
Po rejestracji poczekaj na maila z potwierdzeniem miejsca na warsztatach - od tego momentu wpłać pełną kwotę w ciągu 5 dni (gotówką na zajęciach lub na numer konta, podany na wydarzeniu) żeby potwierdzić, że zjawisz się na warsztatach oraz tym samym zagwarantować sobie miejsce. W przypadku braku terminowej wpłaty nie gwarantujemy miejsca na warsztatach - Twoje miejsce może zająć wtedy osoba z listy rezerwowej.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

SCHEDULE WARSZTATÓW:
(UWAGA! Podajemy orientacyjny Schedule, bo dokładnie, o której godzinie, która grupa będzie miała to zależy od ilości osób na danej grupie - czyli głównie tego, które grupy będą na małej sali ;) .

-----------------Duża sala/Mała sala
12:00-13:30 ------L1----/-----L3
13:45-15:15 ------L2----/-----L1
15:30-17:00 ------L2----/-----L3
Postaramy się ostateczny plan podać najpóźniej do tygodnia przed warsztatami (która grupa, o której godzinie i na której sali)
- - - - - - -

WIGILIA:
Od 17:30 do .... kiedy będzie potrzeba ;)
Co w planie? To co być powinno ;)
Pożyczymy, pośpiewamy, potańczymy, pojemy, popijemy...
A co pojemy i popijemy - ano to co przyniesiecie ;)
Ale po pierwsze przynieście siebie :) :) :)

UWAGA! Będzie mała akcja charytatywna przy okazji Wigilii, ale szczegóły podamy w poście! :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wracając do WARSZTATÓW - coś o instruktorach:

Kasia i Marcin:

Kasia i Marcin to para instruktorska z ogromnym doświadczeniem zarówno tanecznym jak i nauczycielskim. Przez wiele lat zajmowali się głównie turniejowym tańcem towarzyskim (Marcin tańczy już od około 20 lat i jest sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego). 14 lat temu Marcin zajął się trenowaniem par sportowych w tańcu towarzyskim (od osób początkujących, po pary klasy S), Kasia natomiast wybrała nauczanie tańca użytkowego. Przez ten czas nabrała doświadczenia prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych (również osób poruszających się na wózkach inwalidzkich) w kilku szkołach tańca oraz prowadząc szkolenia dla innych instruktorów. Stworzyła również własny charytatywny kurs tańca, który z roku na rok przyciąga setki osób stając się największym kursem tańca w Małopolsce.

West Coast Swingiem zainteresowali się około 6 lat temu trafiając na youtube na filmik z tańcem Benjiego Schwimmera, a od około 5 lat jeżdżą aktywnie po całej Europie na westowe eventy szukając wiedzy o Weście u najlepszych nauczycieli na warsztatach i lekcjach indywidualnych, oraz biorąc udział w konkursach.

Około 5 lat temu zaczęli uczyć West Coast Swingu w swojej szkole w Krakowie i w tym czasie udało im się zbudować największą westową szkołę w tej części Europy, a sporo studentów zaczyna jeździć również na eventy zagraniczne punktując w kategoriach od novice do advance.

To co jednak jest dla nich w weście najważniejsze, to aspekt integracyjny, czyli social dancing i zabawa tańcem :) Dlatego największą radość daje im zawsze to, że osoby, które przed pierwszymi zajęciami uważają, że się do tańca nie nadają, szybko zmieniają zdanie i na stałe wchodzą do westowej społeczności. Mając ogromne doświadczenie i umiejętność analizy ruchu oraz kreatywność w wymyślaniu ćwiczeń są w stanie nawet trudne tematy przekazać nawet na zajęciach z dużą liczbą osób w sposób taki, że nawet najbardziej oporni są w stanie potem zatańczyć :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Agnieszka i Tomek:

Aga i Tomek „Koniki” Koniarzowie :) Swoją przygodę z tańcem zaczęliśmy w wieku przedszkolnym. Przez nasze życie przewijały się różne style taneczne: taniec klasyczny, taniec współczesny, jazz, itp., jednak na studiach rozpoczęliśmy najpoważniej karierę w tańcu towarzyskim, dzięki któremu się poznaliśmy (tak, jesteśmy małżeństwem, które połączył taniec :) ). Oboje posiadamy najwyższą międzynarodową mistrzowską klasę S. Jednak w pewnym momencie zaczęliśmy szukać bardziej socialowych tańców w parze. Pojawił się DiscoFox, w formie socialowej i sportowej, który cały czas rozprzestrzeniamy jako taniec improwizowany, nie tylko na wesele ! :) Chwilę później, a licząc już ponad 5lat temu pojawił się West Coast Swing. Niemal od razu zaczęliśmy jeździć na międzynarodowe eventy, by uczyć się od najlepszych. Obecnie oboje tańczymy na poziomie Advanced (choć jedno z nas niebawem wskoczy wyżej). Spotkać nas można na co najmniej kilku, jeśli nie kilkunastu eventach w roku.
Od ok. 5lat organizujemy i prowadzimy kursy, warsztaty, eventy oraz imprezy WCS w Krakowie, zapraszając niejednokrotnie polskich i zagranicznych instruktorów. Ukończyliśmy kurs dla instruktorów WCS, poświadczany międzynarodowym certyfikatem organizacji Global Professional Dance Instructors Association (GPDIA)
Co uwielbiamy w Weście jako „the most”? Różnorodność, wolność i improwizację! Każdy w parze może wyrazić się po swojemu, jednocześnie drugą stronę zachęcając do poznania swojej bajki. Dotychczas to jeden z niewielu tańców, który pozwolił nam na faktyczną taneczną niewerbalną rozmowę.


W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.