King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

West Coast Swing P3 (wtorek 20:30)

 

skalski dance school oferta west coast swing

P3 (wtorek 20:30-21:45)

Jeśli:

 • w poprzednim sezonie chodziłeś na zajęcia grupy wtorkowej lub środowej o 18:00, większość pamiętasz i umiesz poprowadzić/dać się poprowadzić i czujesz się swobodnie w tym co poznałeś w zeszłym sezonie.
 • przed wakacjami chodziłeś na grupę wtorkową o 19:15 (obojętne czy pamiętasz wszystko czy nie :))
 • do tej pory chodziłeś na grupę wtorkową o 20:15, ale odczuwasz bardzo chwalebną potrzebę popracowania nad swoją techniką, muzykalnością, prowadzeniem/podążaniem :)
 • nie chodziłeś do nas na zajęcia, ale tańczysz westa regularnie co najmniej od roku.

 

Oprócz tego co na P2, znasz i czujesz się swobodnie w:


Różne sugar pushe
wejście/wyjście do/z shadow position (dowolne)
Tuck turn
Reverse whip
Różne wyjścia z whipów
Show girl
Roll in roll out
Sweetheart
leading projection
Positions: close/open/extended
Temat weight transfer nie jest Ci obcy ;)

 


 • Jak zapłacić za zajęcia?
  Po rejestracji otrzymasz od nas email potwierdzający rejestrację. Znajdziesz tam numer konta bankowego, na który należy przelać pieniądze. Możesz też zapłacić gotówką w naszej recepcji. Obecnie nie ma możliwości płacenia kartą. Jeżeli nie widzisz emaila sprawdź spam, lub napisz do nas z prośbą o weryfikację.

 • Na tych zajęciach jest możliwość skorzystania z karty sportowej. Jeżeli jesteś jej posiadaczem zapoznaj się z tymi informacjami. Pamiętaj, że korzystanie z kart sportowych wiąże się z wpłaceniem zwrotnej kaucji oraz zgłaszaniem ewentualnych nieobecności do 4 godzin przed zajęciami.

 • Zabierz ze sobą obuwie zamienne!
  Na parkiecie tańczymy tylko i wyłącznie w obuwiu zamiennym - niezależnie od pory roku.

 • Masz inne pytania? Sprawdź w FAQ - czyli zbiorze najczęściej zadawanych pytań.

 

Hip-Hop

skalski dance school oferta hip hop

Warsztaty HIP HOP DANCE - Poziom podstawowy

Nie musisz mieć w planach kariery tancerza hip hop :) Wystarczy, że lubisz się ruszać i chcesz poprawić swoją koordynację i taneczne możliwości. Warto spróbować!

Hip hop to taniec uliczny pochodzący ze Stanów Zjednoczonych - jego głównym ośrodkiem był Nowy Jork. Styl ten narodził się w klubach i na ulicy. Hip hop jest pełen różnorodności, swobody i wolności ale posiada swoje podstawy (foundations) i technikę. Istnieje wiele różnych form i podejść do tego stylu. Obecnie hip hop wciąż bardzo się rozwija, staje się coraz bardziej różnorodny - nie da się zamknąć tego stylu w krótkim opisie. Daje on mnóstwo przestrzeni do tworzenia i rozwoju. W hip hopie bardzo ważna jest rytmika, muzykalność, świadomość ciała i izolacje.

Warsztaty dla wszystkich początkujących - tych już tańczących i tych, którzy nigdy nie tańczyli więcej niż "z nogi na nogę" :) Na warsztatach poznacie podstawy techniki stylu, poćwiczycie groove, nauczycie się kilku kroków i krótkiej choreografii, a także trochę poimprowizujecie. Przede wszystkim jednak będziemy się wszyscy wspólnie świetnie bawić, spalać kalorie i dowiadywać więcej o swoim ciele i jego możliwościach. 
Tempo pracy będzie dostosowane do poziomu grupy - każdy wyjdzie z warsztatów zadowolony.
Kto pierwszy, ten lepszy! Zarezerwuj sobie miejsce i przygotuj się na ciężką pracę połączoną ze świetną zabawą!

TERMIN
11 lipca (środa) od 18:30 do 21:45 z krótką przerwą w środku

PROWADZENIE
Kasia Kipiel 

ZAPISY
formularze google lub strona internetowa

Po dokonaniu zapisów wpłaćcie odpowiednią kwotę i czekajcie na maila potwierdzającego. Jeśli będziecie musieli z jakichś względów zrezygnować z warsztatów, to prosimy o informację do 8 lipca i zwrócimy Wam wpłatę. Po tym terminie nie będziemy dokonywać zwrotów, ale możecie znaleźć kogoś na swoje miejsce :)

CENA 
60 zł przy zapisie i dokonaniu wpłaty do 4 lipca
75 zł przy zapisie i wpłacie do 11 lipca
90 zł jeśli ktoś chce płacić dopiero na miejscu 

Na warsztatach nie akceptujemy kart sportowych np. Multisport.
Wpłat dokonywać należy na konto mBank: 
35 1140 2004 0000 3702 7406 9592 z tytułem warsztaty hip hop.

Nie możemy się już doczekać!
Do zobaczenia! :)

 

Warsztaty

 

 

West Coast Swing: warsztaty WCS w Krakowie – Szkoła Skalski Dance Kraków

West Coast Swing

Poczuj radość z ruchu! Odkryj taniec dla każdego! Otwarty i najbardziej spontaniczny taniec na każdą imprezę w rytm najnowszych hitów, które codziennie słyszysz w radiu :)

Zobacz więcej

 

Taniec użytkowy – warsztaty tańca użytkowego

Taniec użytkowy

Wszystko czego potrzebujesz na niezapomnianą imprezę: Disco tep, discofox, disco samba, blues, walczyk i inne tańce imprezowe! Dziel i rządź na parkiecie studenckim, weselnym czy sylwestrowym!

Zobacz więcej

 

Taniec towarzyski warsztaty w Krakowie Skalski Dance School

Taniec towarzyski

Czyli najbardziej powszechny rodzaj kursu w parach. Dzięki temu, że jest zbiorem różnych w swoim charakterze tańców jest idealny żeby nauczyć się podstaw ruchu i koordynacji w parze.

Zobacz więcej

 

Modern Jazz

modern jazz warsztaty

Warsztaty Modern Jazz

Już trochę tańczysz. Chcesz tańczyć więcej. Chcesz spróbować nowego stylu. Chcesz podszlifować technikę. Chcesz poznać nowe choreografie. Chcesz się spocić i uśmiechać. Chcesz otworzyć się na ciele i umyśle.

*ZAPRASZAM*

Warsztaty ModernJazz to praca łącząca technikę, warm-up, techniki improwizacji otwierającej ciało, choreografie, świadomą pracę z ruchem, rozluźnienie i relaksację. 
Piękna muzyka poprowadzi nas przez powyższe obszary i zainspiruje do twórczego ruchu, a ja zadbam o to, żebyście z warsztatów wyszli lżejsi, mocniejsi i szczęśliwsi.

TERMIN
17 sierpnia (piątek) od 18:30 do 21:45 z krótką przerwą w środku

PROWADZENIE
Kasia Maria Rosalia (Nieużyła) (więcej o instruktorce - poniżej)

ZAPISY
formularz google  

Po dokonaniu zapisów wpłaćcie odpowiednią kwotę i czekajcie na maila potwierdzającego. Jeśli będziecie musieli z jakichś względów zrezygnować z warsztatów, to prosimy o informację do 13 sierpnia i zwrócimy Wam wpłatę. Po tym terminie nie będziemy dokonywać zwrotów, ale możecie znaleźć kogoś na swoje miejsce :)

CENA 
60 zł przy zapisie i dokonaniu wpłaty do 10 sierpnia
75 zł przy zapisie i wpłacie do 17 sierpnia
90 zł jeśli ktoś chce płacić dopiero na miejscu w dniu warsztatów

Na warsztatach nie akceptujemy kart sportowych np. Multisport.
Wpłat dokonywać należy na konto mBank: 
35 1140 2004 0000 3702 7406 9592 z tytułem warsztaty Modern Jazz.

Nie możemy się już doczekać!
Do zobaczenia! :)

Warsztaty Poprowadzi:
Kasia Maria Rosalia (Nieużyła):
tańczy od 10 roku życia, ukończyła instruktorskie studium tańca jazzowego pod patronatem Kieleckiego Teatru Tańca. Jako instruktor pracuje od 2008 roku ucząc młodzież, dorosłych, układając choreografie do spektakli. Od lat szkoli się na warsztatach w kraju (Kielecki Teatr Tańca, Krakowski Teatr Tańca) oraz za granicą (Tanzfabrik, Marameo Berlin). Współpracuje z Teatrem Sztuk, Teatrem A, orkiestrą Archetti. Współtworzyła m.in. „Zecher – etiudy galicyjskie” oraz spektakl taneczny „Lilia”. W tańcu kocha wolność, radość i możliwość osobistej interpretacji muzyki. Zajęcia są prowadzone tak by technika i solidne podstawy przeplatały się z twórczą wolnością i otwartością na nowe horyzonty…