King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

 

 

Totalna nowość w Skalski Dance School! Zapraszamy na kursy online, które przygotowujemy dla Was w zasadzie od początku koronawirusowej kwarantanny. Startujemy z kilkoma kategoriami filmów, na poziomach podstawowym i średniozaawansowanym ale spodziewajcie się, że w krótkim czasie będzie pojawiać się u nas coraz więcej nowych materiałów, także na poziomie zaawansowanym.

SKH 3572       

West Coast Swing

Poczuj radość z ruchu! Odkryj taniec dla każdego! Otwarty i najbardziej spontaniczny taniec na każdą imprezę w rytm najnowszych hitów, które codziennie słyszysz w radiu :)

Zobacz więcej 

               
scott broome BcVvVvqiCGA unsplash  

Taniec Użytkowy

Wszystko czego potrzebujesz na niezapomnianą imprezę: Disco tep, discofox, disco samba, blues, walczyk i inne tańce imprezowe! Dziel i rządź na parkiecie studenckim, weselnym czy sylwestrowym!

Zobacz więcej 

   
Ballroom Dancing Costumes  

Taniec Towarzyski

Czyli najbardziej powszechny rodzaj kursu w parach. Dzięki temu, że jest zbiorem różnych w swoim charakterze tańców jest idealny żeby nauczyć się podstaw ruchu i koordynacji w parze.

Zobacz więcej 

   

W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.