King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3
×

Wiadomość

Zapisy na ten kurs są aktualnie wstrzymane.

Balet dla dorosłych (wtorek 18:15)

Kod:
BA
Cena:
70,00 PLN
Poziom:
początkujący
Start zajęć:
26.09.2017
Prowadzący:

Opis zajęć

Zajęcia z baletu nie tylko dla orłów ;) Nie trzeba umieć robić szpagatu, nie trzeba mieć białych rajstop, nie trzeba mieć rewelacyjnej kondycji :) Trzeba natomiast mieć chęć wzmocnienia swoich mięśni, uelastycznienia ich i zdobycia nowych doświadczeń tanecznych :)

 

Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych. Zapraszamy tancerzy WCS, tańca towarzyskiego, innych stylów tańca,, oraz osoby jeszcze nie tańczące :)

UWAGA! Ze względu na komfort uczestników, ilość miejsc jest mocno ograniczona, a liczy się kolejność wpłat. Jeśli zabraknie miejsc, będziemy mysleć o utworzeniu nowej grupy :)

Cena kursu 70 zł. Zajęcia odbywają się narazie w systemie warsztatowym: co tydzień, ale bez możliwości korzystania z kart rabatowych.

 


  • Jak zapłacić za zajęcia?
    Po rejestracji otrzymasz od nas email potwierdzający rejestrację. Znajdziesz tam numer konta bankowego, na który należy przelać pieniądze. Możesz też zapłacić gotówką w naszej recepcji. Obecnie nie ma możliwości płacenia kartą. Jeżeli nie widzisz emaila sprawdź spam, lub napisz do nas z prośbą o weryfikację.

  • Zabierz ze sobą obuwie zamienne!
    Na parkiecie tańczymy tylko i wyłącznie w obuwiu zamiennym - niezależnie od pory roku.

  • Masz inne pytania? Sprawdź w FAQ - czyli zbiorze najczęściej zadawanych pytań.