King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

aktualnosci nowe poziomy westa

Rozpoczęcie zajęć dla grup P2-P5 już 18 i 19 września!


Przybywajcie licznie, ale najpierw pamiętajcie o tym, żeby się zapisać :)

Jeśli możesz do nas wrócić dopiero od października, to nic się nie przejmuj :) Zapisz się normalnie i przyjdź na zajęcia październikowe, kiedy będziesz już po wakacjach/ urlopach/ delegacjach :)

Zapisy znajdziecie tutaj (uruchomimy je 3 września).

Przeczytajcie dokładnie opisy grup (poniżej), żeby wiedzieć jaki poziom będzie najlepszy. Jeśli macie wątpliwości, to 11 i 12 września zapraszamy na krótkie przetańczenie w godzinach 19:00 - 21:00, na którym pomożemy dobrać odpowiedni poziom grupy.

Rozpoczęcie zajęć P1 będzie jak zwykle na początku października!
 
Zapisy na grupy dla początkujących otworzymy już niebawem! Cierpliwości! :) Jeśli słyszeliście już coś o west coast swingu, to najwyższy czas spróbować tego wspaniałego tańca w praktyce. Jeśli pierwszy raz widzicie tę nazwę, to uwierzcie - west coast swing wciąga! :) Dajcie się wciągnąć i dołączcie do naszej "łestowej" społeczności pełnej przeróżnych osobowości i pozytywnie zakręconych charakterów, które łączy wspólna pasja i uśmiech jaki ona przynosi :)

WAŻNE Info #NOWYsezonWESTA! P2-P5 :)
1. Kiedy zapisy
2. Opis grup
3. Otwarte praktisy 11 i 12.09
4. Kiedy zaczynamy zajęcia
5. Terminy zajęć dodatkowych (inne techniki i technika ;) )
--------------------------------------------------------
1. Zapisy:
Zapisy na P2-P5 otworzymy w poniedziałek 03.09.2018 :D
Zapisy będą otwarte o godzinie 19:15 ale jeśli ktoś bierze udział w warsztatach hip hopu to może się przy wejściu zapisać w biurze na Tatarskiej wstępnie i potem po wysłaniu formularza będziemy zakładali, że się zapisał o 19:15 ;)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. Opis grup:
Zapisując się na poziomy p2-p4 starajcie się obiektywnie ocenić swoje możliwości. Więcej wyniesiecie z zajęć na poziomie trochę niższym niż zbyt wysokim w stosunku do aktualnego poziomu Waszego tańca.
Dla tych, którzy przeczytają poniższe opisy, potem przeczytają je jeszcze raz, żeby zrozumieć, a potem po raz trzeci, żeby faktycznie zastanowić się nad swoim poziomem, ale i tak nic nie wymyślą, planujemy krótkie i bezstresowe "audition", żeby móc z każdym indywidualnie zatańczyć i doradzić, która grupa będzie najlepsza :) Po rozpoczęciu regularnych zajęć możecie też spodziewać się pewnych roszad między poziomami, bo zawsze staramy się aby każdy maksymalnie skorzystał z zajęć.
***
P1 (PIERWSZE STARCIE)
- na te grupy zapisy otworzymy tydzień później i w osobnym formularzu. (będą grupy P1 w pon., wt., śr., czw. :) )
***
P2 (NOWA NADZIEJA)
- WTOREK 19:15
- ŚRODA 18:00 (UWAGA! Pamiętajcie, że jeśli nie będzie wystarczająco dużo zgłoszeń na P2 w pierwszym tygodniu zgłoszeń to P2 będzie TYLKO we WTORKI o 19:15!
Grupy dla:
- osób, które w zeszłym sezonie uczestniczyły w zajęciach naszych grup p1
- osób, które w poprzednim sezonie chodziły na p2, ale nie czują się swobodnie w tym materiale i chcą sobie wszystko na spokojnie powtórzyć.
- osób, które znają wszystkie podstawowe patterny (left side pass, underarm, sugar push, sugar tuck, prep + spinning pass, whip) oraz ich podstawowe rozwinięcia (np. wyjścia z whipa, shadow position, przedłużenia patternów dodatkowymi slowami, roll in roll out)
***
P3 (PRZEBUDZENIE CONNECTION)
- WTOREK 20:30
Grupa dla
- osób, które w poprzednim sezonie chodziły na P2, większość pamiętają i chcą kontynuować przygodę z westem,
- osób, które w zeszłym sezonie chodziły na zajęcia p1, ale regularnie uczestniczą w warsztatach i imprezach westowych, więc czują zew nowych wyzwań :)
- osób, które z poprzednim sezonie chodziły na p3, ale nie uczestniczą w imprezach ani warsztatach westowych, a w trakcie praktisów częściej dyskutują na kanapie niż tańczą :P
***
P4 (TYTANI TRIPLA)
- ŚRODA 19:15
Grupa dla
- wszystkich, którzy w zeszłym roku chodzili na p4 i nie zostali awansowani na p5 (nie bójcie się, to absolutnie nie znaczy, że będziecie mieć same powtórki!)
- osób, które chodziły na p3, tańczyły regularnie na warsztatach i imprezach, więc poziom czwarty nie jest im straszny :P)
***
P5 (MISJA SZALEŃCÓW)
- ŚRODA 20:30
- grupa dostępna wyłącznie dla osób, które w zeszłym sezonie uczestniczyły w zajęciach na levelu 5, oraz dla osób, które na ten poziom zostaną przez nas "awansowane" :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. Otwarte praktisy!
11 i 12 WRZEŚNIA ODBĘDĄ SIĘ OTWARTE PRAKTISY w godzinach 19:00-21:00 na Tatarskiej, na których będziemy i na których możecie nas spytać czy zapisaliście się na dobry poziom! Jeśli ktoś nie jest pewien, na którą grupę powinien się zapisać to obecność na jednym z tych praktisów w zasadzie powinna być obowiązkowa ;)
Oczywiście jeśli kogoś jeszcze nie ma w Krakowie to NIECH NIE ZWLEKA Z ZAPISAMI - musimy wiedzieć ile osób będzie od października na danej grupie - w takim wypadku napiszcie w uwagach, że będziecie od października :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. Kiedy START?
Zajęcia dla P2-P5 zaczynamy 18 i 19 września!! :D
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. Inne zajęcia będą:
Poniedziałek:
- 18:30 Modern Jazz
- 19:30 Hip Hop dla Westies ;)
Wtorek:
- 18:00 Hip Hop
Czwartek:
- 19:15 Balet
- 20:30 Technika tańca dla Westies
------------------------------------------------------------
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia! :)
Marcin i Kasia