King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3
Wakacje to czas, kiedy warto nieco zwolnić i odetchnąć, by nabrać sił do dalszego działania. Już od poniedziałku tanecznym krokiem wchodzimy w tryb wakacyjny!
Śledźcie nas na bieżąco, bo chociaż większość kursów regularnych nie odbywa się, to lato w Skalski Dance School bynajmniej nie będzie sezonem ogórkowym! W końcu nie ma wakacji od tańca!
Życzymy Wam dużo słońca i dobrego wypoczynku!

Pierwsza edycja była i popularna i owocna, dlatego idziemy za ciosem i zapraszamy na drugą edycję warsztatów imprezowego last minute! Zajęcia będą Waszym przewodnikiem po 2na1, które najczęściej ze wszystkich tańców przydaje się zarówno na domówkach jak i na eleganckich imprezach z pompą.

Możecie zapisać się na jedne warsztaty, lub na cały cykl, przy czym tematy są skonstruowane tak, że każde spotkanie będzie wymagać od Was coraz większej znajomości podstawowych figur, dlatego jeśli nigdy nie tańczyliście, lub tańczyliście niewiele, konieczne jest rozpoczęcie nauki od pierwszego tematu. Tematy zajęć planujemy następujące*:
  1. Imprezowy niezbędnik, czyli podstawy dobrej zabawy
  2. Galimatias na 4 ręce, czyli kończyn niedużo, ale możliwości wiele
  3. Bądź jej podporą, czyli bhp wychyleń i dropów partnerki
  4. Geometria tańca, czyli liniowo vs kołowo vs po kwadracie i co można z tym zrobić
*zastrzegamy sobie prawo do drobnych korekcji programu w zależności od stopnia zaawansowania grupy na danych zajęciach, oraz tempa pracy zgormadzonych osób.
Planowany start już 3 lipca!
Szczegóły i zapisy w formularzu.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję startera westowego, czyli 2 miesiące kursu w 2 dni.
Dlaczego warto? Bo west jest tańcem doskonałym! Wciąga absolutnie, uczy prowadzenia, słuchania, wyczucia rytmu, ładnego sposobu poruszania. Czego chcieć więcej?
Zapisy ruszają we wtorek (18 czerwca) o 17.
Szczegóły oraz zapisy pod linkiem: https://forms.gle/89zkCdnohX8r24277.