King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3
Haaaaloooo! Dzień dobry!!! ?
Koniec lenistwa!
Jak wiecie wracamy do zajęć regularnych - zapisy ruszą w środę 9 września o 17:00! ?
Co prawda duża część z Was przez wakacje wcale się nie leniła i łestowała sobie regularnie, ale mocny nagłówek podobno musi być ?
No więc ten tego, dziać się będzie. Jak zwykle DUŻO ? . Dobrego oczywiście, bo u nas inaczej to nie ma ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Grafik westowy na sezon 2020/2021:
- P1: poniedziałek 20:45 / wtorek 18:15 / środa 18:00 / czwartek 18:00
- P2: poniedziałek 19:30 / wtorek 19:30
- P3: wtorek 20:45
- P4: środa 18:00
- P5 + PKP: środa 19:20
- Technika WCS I (gr. podstawowa): czwartek 19:20
- Technika WCS II ( gr. zaawansowana): środa 20:40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
UWAGA! WAŻNE!
1. Musieliśmy w tym sezonie wrócić do grafiku podobnego do tego jaki był przed dwoma laty, więc jeśli Wam nie pasuje termin grupy (poziomu), na którą chcecie się zapisać, to zapiszcie się i napiszcie w komentarzu, że nie dacie rady w tym terminie, a my spróbujemy coś na to poradzić. Ale żeby podjąć jakieś działania to musimy mieć od Was pełne info kto chce chodzić na zajęcia i komu nie pasują terminy, a komu pasują (jak ktoś nic nie napisze w komentarzu, to zakładamy, że wszystko pasuje ?
Istnieje opcja, że uda nam się dodać odpowiednie pytanie w formularzu zgłoszeniowym ale głowy za to nie damy - więc jakby co to napiszcie komentarz do zgłoszenia. ?
2. Grupa poniedziałkowa (dotychczasowa grupa postarterowa ? z godziny 20:40): możecie się spokojnie zapisać na P2. Jeszcze trochę zdążycie nadrobić, a jeśli będzie trzeba to zrobimy Wam jakieś zajęcia wyrównujące ?
3. Jeśli ktoś miał przerwę od marca to niezależnie od tego na którą grupę chodził powinie się zastanowić ile pamięta i czy lepiej się zapisać na ten sam poziom co ostatnio czy na wyższy. Ale jeśli ktoś chodził na P1 od października 2019 do marca 2020 to sugerujemy jednak P2 chyba, że zupełnie nic nie pamiętacie ? (powtórki i tak będą ? )
4. Grupy P5 i PKP - jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, żeby wrócić do podziału grup to wtedy to zrobimy, ale najpierw musi Was być wystarczająco dużo, więc bardzo prosimy wszystkich chętnych żeby się zapisali, a nie czekali na rozwój wypadków ? ?
Ze względu na to, że póki co te poziomy mogą być połączone to na grupę P5 + PKP zakładajcie, że obowiązuje audition (czyli jeśli do tej pory nie byliście na grupie P5 lub PKP to musicie nas spytać czy możecie się zapisać na tą grupę).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Przeczytajcie opisy grup (P1,P2,P3,P4,P5, PKP ? ) i jeśli opis nie pomoże, to piszcie/dzwońcie do nas i pytajcie ?
A jak telefon nie pomoże, to przyjdźcie na praktis w najbliższą środę 9.09.2020 zatańczcie z nami i doradzimy odpowiedni dla Was poziom.
A jak praktis nie pomoże, to przyjdźcie na grupę, która najbardziej Was woła do siebie i jak zwykle kilka pierwszych zajęć będzie służyło wyrównaniu poziomów grup, więc jeśli uznacie po paru zajęciach, że jednak fajnie byłoby na inną grupę, to jeśli tylko będzie miejsce, będzie można się przenieść. Tak samo jeśli my uznamy, że ktoś więcej skorzysta na innej grupie to Wam powiemy ?
***************************************
Co się będzie działo oprócz zajęć?
- imprezy cotygodniowe: dopóki pogoda pozwoli będzie barka w czwartek, ale potem spróbujemy przenieść się do Żaczka jeśli się będzie dało, lub poszukamy jakiejś innej opcji.
- Praktisy
- Imprezy całonocne
- Blues Intensive
- Andrzejki
- Poroniny zimowe x 2 !! (już niedługo pełne info co i jak ? )
- King Swing
- MYB
- Creativity
- Teachers Training
- Summer Summit
- Startery
- Basic Plusy
- i inne różne ?
- Pełne kalendarium już wkrótce! ?
******************************************
Podsumowując:
- zapisy od 9.09. o 17:00
- praktis z przydziałem do grup - 9.09 o 18:00 (jak ktoś chce się zapytać o poziom to od 19:00-20:20 ?
- duuuuużo łeeeeeestaaaaa!!!
Pozdrawiamy serdecznie
Kasia i Marcin
Już w przyszłym tygodniu w środę 12.08 o godz 19:20 startujemy z nową grupą Tańca użytkowego w naszej szkole. ? Jeśli nie macie planów na środowe wieczory to Monika Grunwald z całą pewnością zadba, żebyście spędzili je produktywnie, energicznie i świetnie się przy tym bawili. ? Na Tańcu użytkowym poznacie podstawowe style tańca przydatne na każdej imprezie, potańcówce czy weselu. Zapraszamy serdecznie bo każdy moment jest dobry żeby zacząć tańczyć, wiemy co mówimy. ?
Oczywiście dbamy o dezynfekcję a grupy są niewielkie. ?
Zapisy znajdziecie na: tutaj
Ogłaszamy grafik na nowy sezon! ?
Już teraz możecie sprawdzić co dla Was przygotowaliśmy w nowym roku szkolnym/akademickim/tanecznym. ? Ruszamy już niedługo z zajęciami całkowicie spodziewanymi ale mamy też w zanadrzu kilka nowości. ?
W szczególności polecamy zerknąć na ofertę solową - będzie się działo. ? W najbliższych dniach wrzucimy szczegółowe info odnośnie nowych grup i otwieramy zapisy. ✍️
Grupy westowe P2-PKP ruszają już 22 września, pozostałe zajęcia startują od października.
Do zobaczenia! ?
4.png2 6.png1 7.png1

Obraz1

Serdecznie zachęcamy do zapisywania się na nasze nowe kursy Start grup już w przyszłym tygodniu, więc nie odwlekajcie decyzji na ostatnią chwilę

A wybór jest naprawdę spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie

Macie w planie wesele lub inne taneczne imprezy? Najlepszym wyborem będzie Taniec użytkowy, czyli taneczny niezbędnik, imprezowe kompendium --> tutaj

Chcecie poznać tańce latynoamerykańskie i standardowe i jesteście gotowi na trochę dłuższą przygodę z tańcem? A może już je znacie i chcecie tę przygodę kontynuować? Wybierzcie Taniec towarzyski Do wyboru dwie grupy: początkująca oraz zaawansowana --> tutaj

A jeżeli byliście na westowym starterze albo chociaż znacie podstawowe patterny, to już dziś zapiszcie się na nową grupę WCS P1 --> tutaj

W razie jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości piszcie lub dzwońcie 507 374 555