King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

Super wygodne buty - bardzo polecamy do West Coast Swinga :) W Sway'D pracuje kilkoro naszych kursantów więc tym bardziej mamy do ich butków stosunek emocjonalny ;)

Dzisiejsze obuwie nie pozwala naszym stopom prawidłowo pracować. Jest to jedna z przyczyn, które sprawiają, że pojawiają się różne problemy z naszym układem ruchu. Obuwie minimalistyczne odpowiada na te problemy. Sami korzystamy już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni (Marcin również w nich tańczy). Super jest również to, że jest to nasza Polska firma! Weźcie jednak pod uwagę, że do tych butów należy przyzwyczajać się stopniowo.

Zaqq to buty barefoot. Specjalnie nie piszemy - minimalistyczne, bo jednak nie są aż tak minimalistyczne jak powyższe magical shoes, natomiast dzięki temu możecie od razu bez problemu w nich chodzić dowolnie długo. Nadal sa to buty tzw. WIDE-TOE i są całkowicie płaskie, natomiast mają minimalnie grubszą podeszwę i wkładkę niż magical shoes, co właśnie sprawia, że bardzo bezpiecznie można na nie przejść od razu. Również z nich korzystamy na co dzień i ze względu na ich wygodę ciężko byłoby nam już wrócić do normalnego obuwia.

Akces to firma z ogromnym doświadczeniem głównie produkcji obuwia do tańca towarzyskiego i butów charakterystycznych, ale tez ślubnych. Szczerze polecamy. Musicie brać jednak pod uwagę, że tego typu buty taneczne każda firma robina odrobi na innym kopycie więc zawsze przed zakupem warto zmierzyć.

Bardzo polecamy usługi Pawła. Sami korzystamy często z jego usług fotograficznych na naszych eventach, sesjach indywidualnych, czy rodzinnych i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Nie wpominając już o tym, że Paweł również prywatnie jest świetnym człowiekiem! :)

Fizjoterapia - partners - bardzo polecamy - często w ostatnich latach korzystaliśmy z ich usług całą rodziną - z bardzo dobrym skutkiem. Zaangażowani w swoją pracę. Możecie liczyć na fajną atmosferę i oczywiście skuteczną pomoc w Waszych problemach (oczywiście należy brać pod uwagę, że żaden fizjoterapeuta nie ma 100% skuteczności - taka specyfika tej specjalizacji).

Basia Skalska-Dulińska to najbliższa kuzynka Marcina, ale to nie to sprawia, że współpracujemy ;) Basia jest bardzo doświadczoną fizjoterapeutką i bardzo ją polecamy jeśli potrzebujecie pomocy fizjoterapeutycznej!

Daria i Olga to dietetyczki, które z całego serca polecamy! kilka lat temu skorzystaliśmy z konsultacji u Darii i była to pierwsza sytuacja gdzie ktoś był w stanie zmienić nasze przyzwyczajenia żywieniowe. To co dostaliśmy to nie dieta ale własnie sposób na prawdziwa zmianę. Bardzo polecamy. Nawet jeśli wydaje sie Wam, że nie jest tanio, to bardzo warto!

Ada tańczyła turniejowo w klubie tańca prowadzonym przez Marcina, jest współzałożycielką kabaretu A JAK, ale po pierwsze jest bardzo doświadczoną panią psycholog, korzystająca również z technik mindfullness. Bardzo polecamy nie tylko jesli potrzebujecie porady psychologa. Zapoznanie się z metoda mindfullness może każdemu poprawić jakość życia!

Kriokomora - czyli wystawianie organizmu na ektremalnie niskie temperatury. Generalnie polecamy bardzo metodę Wim-Hofa czy po prostu morsowanie, ale wizyty w Kriokomorze są łatwiejsze - nie musicie nic wiedzieć poza tym, że to działa :) Bardzo polecamy! Marcin stosuje metode Wim-Hofa, czasem morsowanie, jak i wizyty w kriokomorze i bardzo poleca zimno jako bodzieć pomagający przywrócić nasze zdrowie do dobre tory.

Komora hiper-baryczna może być pomocna w tak wielu przypadkach, że po prostu każdy może założyć, że w czymś mu pomoże (oczywiście zapoznajcie się w przeciwskazaniami w razie czego). W dzisiejszych czasach większość z nas źle oddycha i za mało się rusza, więc nasze ciało nie dostaje, lub nie uzytkuje tlenu wystarczająco. Oczywiście ćwiczenia oddechowe i fizyczne mogą to zmienić ale sesje w komorze hiperbarycznej moga bardzo pomóc jak ktos ma za mało czasu na ćwiczenia lub jako dopełnienie treningów. Tlen w komorze dociera równiez do mniej ukrwionych części naszego ciała. Polecamy spróbować!

Kursy online Marka Purczyńskiego są bardzo merytoryczne i w bardzo dobry sposób przedstawiają, jak można samemu zadbać o swoje ciało - bardzo polecamy. Sami korzystamy, a nasz powrót do zdrowia po różnych kontuzjach własnie zapoczątkowała wizyta u Marka kilka lat temu! Dlaczego Marek to możecie też przeczytać tutaj: https://msmovement.pl/inspiracje/

Sklep PD Poland jako sklep Marka Purczyńskiego oczywiście musiał się tutaj pojawić. Kto czego potrzebuje i z czego skorzystacie to oczywiście musicie ocenić sami :)

Pizzeria Caputto - bardzo po sąsiedzku do naszego Studia na Tatarskiej - jest prowadzona przez osoby bardzo zaangażowane żeby to co od nich wychodzi było jak najlepszej jakości - polecamy!

Bardzo dobra kawa i śniadania na drodze od Kina Kijów do naszego Studia. Bardzo urokliwe i przyjazne miejsce. Bardzo Polecamy!

Kawiarnia Bageri - po drodze do naszego Studia z mostu Dembnickiego :) Bardzo przyjazne kameralne miejsce z dobrą kawą (i nie tylko) oraz smacznymi wypiekami! :) Bardzo polecamy :)