King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

Regulamin

 

 
 1. Na obu salach Skalski Dance School obowiązuje obuwie zamienne. Obuwie zmieniać należy w szatniach lub zaraz po wejściu na salę (nie na korytarzu:)), aby na parkiet wchodzić w czystych butach.
 2. Karta-klucz do szatni wydawana jest w zamian za dokument (nie musi to być dowód osobisty), który zwracany jest po zajęciach, po oddaniu karty.
 3. Nie należy otwierać drzwi do szatni osobom, które nie odebrały swojej karty dostępu, aby nie wpuszczać osób, które nie są w żaden sposób związane z naszą szkołą.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć na 2 godziny przed ich terminem, ale obiecujemy, że może to nastąpić tylko w wyjątkowo pilnej i trudnej sytuacji. :) W takim przypadku oczywiście nie będziemy pobierać opłaty za te zajęcia.
 5. W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Opłata za zajęcia nie podlega zwrotowi, ale niewykorzystane zajęcia można odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania.
 6. W przypadku gdy grupa liczy mniej niż 12 osób, zwroty za niewykorzystane zajęcia nie przysługują.
 7. Zmiana w związku z epidemią koronawirusa: Zawieszamy możliwości zgłaszania nieobecności na zajęciach. Nieobecność na zajęciach zostanie odliczona od liczby wejść na karnecie lub, w przypadku korzystania z kart sportowych, odpowiednia kwota zostanie pobrana z kaucji kursanta.
 8. Zmiana w związku z epidemią korona wirusa: zawieszany możliwość zgłaszania nieobecności na zajęciach. Jeśli się nie pojawicie, to równowartość zajęć zostanie odjęta od kaucji za kartę sportową lub od liczby wejść na karnecie. ALE nic się nie bójcie! Mamy dużo możliwości odrabiania zajęć, żeby wszyscy byli zadowoleni. ;) Poczytajcie o tym w kolejnych punktach. :)
 9. Zmiana z punktu 7 obowiązuje od 01.07.2020 na wszystkich nowych grupach oraz od 01.08.2020 na wszystkich grupach, których zajęcia już trwają.
 10. Istnieje kilka możliwości odrobienia nieobecności na zajęciach (informując nas o takim zamiarze najpóźniej w dniu zajęć):
  1. Dostęp do transmisji live - niektóre zajęcia są dostępne online - macie możliwość ich obejrzenia w ciągu tygodnia od zajęć. Odpowiednie linki przesyłamy drogą mailową.
  2. Obecność na zajęciach innej grupy, na tym samym lub niższym poziomie. Za każdym razem należy uzgodnić to z recepcją żeby potwierdzić, że na danej grupie są wolne miejsca.
  3. Trening własny na sali - jeżeli Wasze zajęcia nie są dostępne online, możecie w ramach niewykorzystanego wejścia skorzystać z jednej godziny treningu własnego. Należy to zrobić w terminie 2 tygodni od zajęć, na których Was nie było (rezerwując wcześniej salę na recepcji).
 11. Honorujemy karty Multisport, FitProfit, FitSport, Fitflex, OK System bez dopłat z wyjątkiem lekcji indywidualnych oraz warsztatów.
 12. Skalski Dance School zastrzega sobie prawo pobierania zwrotnej kaucji od osób korzystających z kart typu Multisport, FitProfit i innych. W ciągu 2 miesięcy po zakończeniu kursu prosimy zgłaszać się do naszego biura po odbiór niewykorzystanej kaucji.
 13. Należy pamiętać o każdorazowym okazywaniu respektowanych przez SDS kart (Multisport, Fitprofit etc.), w innym przypadku SDS zastrzega sobie prawo do pobrania z kaucji należności pieniężnej za dane zajęcia.
 14. Przyjeżdżając samochodem na zajęcia i chcąc zaparkować na terenie Tatarskiej 5 należy obowiązkowo położyć za szybą odebrany na naszej recepcji IDENTYFIKATOR i oddać go przed wyjazdem. Samochody bez identyfikatora mogą zostać odholowane.
 15. Zasady ograniczające rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19:
  1. Przychodząc do naszej szkoły tańca oświadczasz, że nie przebywasz na kwarantannie, nie masz, ani w dwóch ostatnich tygodniach nie miałeś kontaktu z osobami odbywającymi kwarantannę lub chorymi na koronawirusa, nie podejrzewasz u siebie zakażenia ani nie wykazujesz żadnych charakterystycznych objawów (gorączka, duszności, kaszel)
  2. Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji dostępnym na recepcji. Płyny są też dostępne na salach tanecznych i w szatni - prosimy korzystać z nich jak najczęściej.
 16. Ostatnia aktualizacja regulaminu: 01.07.2020.
 

 

 

Regulamin sali

 
 1. Na obu salach Skalski Dance School obowiązuje obuwie zamienne. Obuwie zmieniać należy w szatniach lub na wycieraczkach po wejściu na salę (nie na korytarzu:)), aby na parkiet wchodzić w czystych butach.
 2. Na parkiecie obowiązuje zakaz używania wody do moczenia podeszw. Można korzystać z olejku rycynowego. Wszystkie wypadki związane z wylaniem wody, napojów i innych płynów prosimy bezzwłocznie zgłaszać recepcji.
 3. Jeśli na sali w tym samym czasie para ma lekcję z trenerem, a inne pary trenują we własnym zakresie, to muzyką rządzi trener prowadzący lekcję. :) Nie oznacza to, że inne pary nie mogą skorzystać z muzyki, ale prosimy o dogadywanie się z instruktorem/trenerem prowadzącym lekcję.
 4. Gwarancją możliwości skorzystania z sali jest rezerwacja telefoniczna, bądź dokonana na naszej recepcji. W razie potrzeby zastrzegamy sobie możliwość przeniesienia rezerwacji na drugą salę (nie dotyczy wynajmu sali na wyłączność).
 5. Rezerwacja sali na trening własny nie oznacza jej wynajmu na wyłączność.
 6. Bardzo prosimy przestrzegać czasu treningu/lekcji. Godzina, do której zarezerwowaliście salę powinna być godziną, o której kończycie, niezależnie od tego ile się spóźniliście. ;)
 7. Zastrzegamy sobie możliwość pobrania należności za niewykorzystany wynajem sali, np. w przypadku rezerwacji sali i nie zjawienia się bez uprzedzenia lub znacznego spóźnienia.
 8. Ostatnia aktualizacja regulaminu: 01.07.2020.
 

 

 

Polityka prywatności

 
 1. Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych przez system rejestracji i dostępu Skalski Dance School dostępny pod adresem https://kursy.skalskidance.pl.
 2. Administratorem danych osobowych jest MARCIN SKALSKI SKALSKI DANCE SCHOOL z siedzibą przy ul. Syrokomli 11A/8, 30-102, Kraków. Numer NIP: 6772162680, numer REGON: 120120820.
 3. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych prosimy o kontakt na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz korespondencyjnie na adres administratora danych osobowych.
 4. Korzystanie z systemu jest równoznaczne z oświadczeniem użytkownika o zapoznaniu się z treścią niniejszej polityki prywatności i jej akceptacji.
 5. Przetwarzanie danych użytkownika aplikacji mobilnej podlega ochronie przewidzianej w przepisach prawa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).
 6. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi kursów, warsztatów i innych usług dostępnych w Skalski Dance School. Są to między innymi: zarządzanie statusem płatności za usługi,  ejestracja obecności na zajęciach, informowanie o odwołanych zajęciach lub ważnych zmianach w funkcjonowaniu szkoły, przypomnienia o płatnościach itd.
 7. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a brak ich podania skutkuje brakiem możliwości korzystania z systemu rejestracji.
 8. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych na podstawie odrębnej zgody, wyłącznie w zakresie informacji o ofercie Skalski Dance School.
 9. Dane osobowe mogą być przetwarzane także wtedy, gdy będzie to niezbędne do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora
  danych osobowych.
 10. Administrator zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji dotyczących Klienta organom bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, w oparciu o odpowiednią podstawę prawną. Poza przypadkami wskazanymi w zdaniu poprzednim informacje dotyczące Użytkownika nie zostaną ujawnione żadnej osobie trzeciej, bez zgody  żytkownika.
 11. Każdy Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz, z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 12. Niniejsza Polityka może ulec zmianie. Uprasza się Użytkowników o bieżące monitorowanie daty ostatniej zmiany niniejszej Polityki celem weryfikowania stosownych zmian.
 13. Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020