King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

FAQ - Najczęściej zawadane pytania

 

1. Czy kiedykolwiek nauczę się tańczyć? :)

Jest to baaaardzo częste pytanie, zwłaszcza u panów. Pomyślcie jednak o swojej pierwszej jeździe na rowerze. Kasia Skalska wylądowała wtedy w pokrzywach, a Marcin - rozbił kolano i to podobno niejedno ;) A jak wyglądąła Twoja pierwsza przejażdżka? :) Kiedy idziemy do szkoły językowej, również nie spodziewamy się, że od pierwszych zajęć będziemy mówić płynnie i gramatycznie. Tak samo jest w tańcu, dlatego absolutnie nie należy się zrażać, jeśli na początkowych etapach nauki nasze nogi nie do końca będą nas słuchać :)

 

2. Czy trzeba przynieść buty na zmianę?

Tak, prosimy aby nawet w lecie, przy słonecznej pogodzie przebierać buty zanim wejdzie się na parkiet. Można je przebrać w szatni, lub zaraz po wejściu na salę (koło schodów jest specjalnie do tego przeznaczona ławeczka ;)). Tańczymy w butach na obcasie, butach tanecznych, tenisówkach, baletkach, jakichkolwiek :) Podeszwa może być czarna, biała, gumowa, skórzana, obojętne - byleby czysta :) Jest to dla nas na tyle ważne, że nawet mamy taki punkt w regulaminie ;)

 

3. Jaki strój przygotować do zajęć?

Wygodny :) Oprócz butów na przebranie, nie mamy żadnych innych wymogów :) Jedynie na zajęcia z baletu i modern jazzu sugerujemy obcisły ubiór, aby prowadząca miała możliwość dokładnej korekty postawy.

 

4. Jak mogę zapłacić za zajęcia?

Osoby, które rozliczają się "tradycyjnie" mogą zrobić przelew lub zapłacić na miejscu gotówką. Akceptujemy też karty rabatowe

 

5. Czy konieczne jest zrobienie przedpłaty po zapisaniu się na swoje pierwsze zajęcia?

Oprócz warsztatów i jednorazowych wydarzeń, nie wymagamy robienia przedpłat. Jednak niektóre grupy są na tyle popularne, że część osób trafia na listę rezerwową i w przypadku takich grup tylko przedpłata może zagwarantować miejsce na zajęciach.

 

6. Czy na zajęciach obowiązują zmiany w parach?

To zależy, na który kurs się zapiszecie. Posiadamy grupy, w których zmian nie ma (taniec towarzyski, użytkowy, młoda para) oraz takie, na których bardzo namawiamy na zmiany po każdym tańcu, żeby nauczyć się prowadzić wszystkie partnerki i być tancerzem uniwersalnym (west coast swing).